NASZE USŁUGI

Przygotowanie pacjenta do leczenia implantologicznego jest procesem
złożonym, wymagającym wiedzy i doświadczenia

PLANOWANIE

Prawidłowe zaplanowanie pozycji implantu jest podstawą zaprojektowania szablonu chirurgicznego. Optymalne usytuowanie implantu względem przyszłego uzupełnienia protetycznego i sposobu jego mocowania pozwala w sposób przewidywalny dobrać odpowiednie rozmiary implantów oraz łączników protetycznych. Przeniesienie pozycji implantu z pomocą szablonu do nawigacji komputerowej zwiększa szanse na sukces.

UZUPEŁNIENIE TYMCZASOWE

Oferujemy wykonawstwo i wsparcie w wykonaniu uzupełnień tymczasowych do natychmiastowego obciążenia implantów. Najczęściej stosowanym materiałem jest PMMA w różnych odcieniach i gradacjach, z którego wykonujemy zarówno korony jak i mosty. Dodatkowym rozszerzeniem są uzupełnienia tymczasowe drukowane i licowane materiałami kompozytowymi.

WYDRUK 3D

Wykonujemy drukowane szablony do nawigacji komputerowej na najbardziej precyzyjnych drukarkach Stratasys Objet260 DS w technologii PolyJet oraz na drukarkach w technologii DLP jak Straumann CARES P40. Pozwala nam to na osiągnięcie olbrzymiej wszechstronności oraz zastosowanie różnorodnych materiałów.

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Jeśli cenisz swój czas to skorzystaj z tej oferty. Prześlij nam pliki DICOM i STL wraz z opisem twoich oczekiwań a my zajmiemy się resztą. Przygotujemy wstępny plan z kosztorysem usług a Ty zdecydujesz z jakiego zakresu chcesz skorzystać. Planowanie implantologiczne, wykonawstwo szablonów i uzupełnień tymczasowych oraz merytoryczne wsparcie chirurgiczno-protetyczne to kompleksowe rozwiązanie dla każdego lekarza.

BIBLIOTEKA IMPLANTÓW

Tabela kompatybilności – najważniejsze systemy implantologiczne dostępne w naszej bibliotece.

Wykonujemy wszystkie typy szablonów:

– oparte na śluzówce
– do redukcji kości
– do implantacji natychmiastowych
– mieszane
– stabilizowane na kości pinami

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas – mamy ponad 25 lat doświadczenia w implantologii i protetyce!