fbpx

Blog

Dlaczego druk 3D to przyszłość cyfrowej stomatologi?

Stomatologia cyfrowa, digital, cyfryzacja, druk 3D jest bezdyskusyjnie przyszłością. Jednak jest niczym bez wsparcia i doświadczenia oraz umiejętności naprawdę dobrego specjalisty.

Dlatego cały proces projektowania odbywa się pod czujnym okiem naszego Doktora Krzysztofa Chmielewskiego.

  • Implantologia nie toleruje kompromisów, wymaga wiedzy, umiejętności i zdolności manualnych.

    Implanty same w sobie są coraz doskonalsze. Jednak nadal najwięcej zależy od operatora. Z drugiej strony dla wielu, którzy posiedli już doświadczenie – implantacja nadal wymaga czasu, zaangażowania oraz jednak jest w miejszym, bądź większym stopniu stresogenna. 

  • Implantologia nigdy dotąd nie była tak prosta, przewidywalna jak dziś. Mając nasze wsparcie idziesz krok po kroku za wskazaną przez nas procedurą. Pomagamy od samego początku do końca. Otrzymujesz dużo więcej niż sam szablon.

  • Szablon Dental Print 3D to idealna precyzja wykonania, perfekcyjne planowanie, oszczędność czasu, to przewidywalność i spokojny sen na koniec dnia. Warto również dodać, że to wszystko w ramach naprawdę niewysokich kosztów.
 
 

Zadzwoń do nas, odwiedź nas w naszej siedzibie w Gdańsku, dowiedz się szczegółów, sprawdź samemu jaką wygodę dają szablony.

Krzysztof Chmielewski

Krzysztof Chmielewski

Lekarz dentysta, specjalista w zakresie implantologii, sterowanej regeneracji kości i stomatologii estetycznej.

Napisz komentarz

Dental Print 3D

Oferujemy nadzór nad projektowaniem pozycji implantów i wykonaniem szablonów do nawigacji ze strony doświadczonego lekarza implantologa. W swojej bogatej bazie danch posiadamy ponad 80 systemów implantologicznych.

Przeczytaj również

Znajdź nas na